Kompani e ndertimit

Shitet nga: Merita Gashi 14 Mar 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Enver Maloku
Sipërfaqe: 119.3 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë

*** SUPER OFERTË***

Shiten banesat në HIG-CENTER “Hoxha Invest Group”

Kompleksi banesorë gjendet në lagjen Mati-1 Prishtinë Rr. “Enver Maloku”

Paguaj vetem 10% me lidhje te kontrates dhe pjesen tjeter me këste deri në 25 vite .

Na vizitoni në zyret tona: Mati-1 Prishtinë
Rr.” Muharrem Fejza “
Me respekt : Merita Gashi
Tel. +377 (0) 45 406 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim