Kompleksi RIERA

Shitet nga: Florid 18 Shk 20:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 105 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Lagjen Kalabria, kompleksi RIERA,
Kati 4, 105 m2.
Sallon dhe kuzhine me teras perpara, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 shpajz dhe koridor.

Banesa eshte e gatshme per banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim