Konsig - Leshohet banesa me qera''afer ambasades..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Konsig sh.p.k 09 Krr 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Prishtine Arberia afer ambasades austriake
Sallon+kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 depo
dhe garazh
qmimi 400euro ne muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim