Konvikt me Qera Per Student Tek Tatri Dodona

Shitet nga: Konvikti Studentave Prishtin 19 Shk 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Komuna: Prishtinë
Konvikti Studenteve u ofron:
• Ushqim cilësor ( Mëngjesin, Dreken, Darken)
• Mjedis te rehatshëm për fjetje ( dhomat për katër persona)
• Ujë 24 or
• Për shfletim të internetit Kompjuterët dhe Wi-Fin
• Sallën e Studimit
• Aktivitete sociale dhe sportive të cilat organizohen gjatë vitit...
• Mesxhidin per Namaz.

Adresa: Rr. Xh. Mitrovica Nr 24 - Përballë Teatrit Dodona ( Afer Kryesis se Bashkesise Islame te Kosoves) Prishtina 1. Prishtinë
Nr Kontaktues 045 626 040
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim