LÊSHOHET BANESA ME QIRA NE LAGJEN TOPHANE

Shitet nga: Endrit 15 Pri 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne lagjen Tophane, afer qafes,
Banesa eshte 80 metra katror, ka dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon dhe kuzhine, dhe ballkon.
Banesa eshte e mobiluar, uje dhe rryme 24h.

Per me shume informata na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim