LËSHOHET BANESA ME QERA

Shitet nga: Arsim 08 Pri 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera.Banesa gjendet në Ulpianë,mbrapa kolegjit Pjetër Budi apo përball menses së studentëve.Ka 1 dhomë gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,vc ,nxemjën qëndrore dhe teras me pamje nga qyteti.Banesa gjendet në katin e III.Qmimi 250 euro.

Tel.044/278-116,419-319 dhe 049/413-407
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim