LËSHOHET BANESA ME QIRA NË RRUGËN KRYES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencion per patundshmeri DORDOLECI 09 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjja e Spitalit, Prishtinë
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
SHITET OSE LËSHOHET BANESA ME QIRA NË RRUGËN KRYESORE TË LAGJES SË SPITALIT, 1 KM NGA RRETHI KRYESOR

Banesa i ka 60 m2, është në katin e 3 dhe posedon ashensor, si dhe ka pamje te mirë drejtuar nga Lindja.

Organizimi i banesës:

1 dhomë të ditës + kuzhinë
1 dhomë gjumi
1 banjo
1 korridor
1 ballkon

Banesa është e mobiluar dhe e pajisur me produkte moderne.

Çmimi i shitjes së banesës është 45,000€.

Ndërsa për të interesuarit për marrje me qira, qiraja mujore është 200€, e pagueshme në avans, plus depoziti prej një qiraje mujore.

PËR MË SHUME INFORMATA:
(043 044 049) 221 311
www.dordoleci.com
info@dordoleci.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim