LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË AFER FONTANES

Shitet nga: DINI 20 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim