LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 25 Mar 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15, BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM, 1 KUZHIN , DHE 1 BANJO . BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË DHE VETËM PËR 2-3 FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim