LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 27 Mar 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANEA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 PËRBALLË MINISTIRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM , 1 KUZHIN , DHE 1 BANJO . LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim