LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 28 Mar 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME , BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOM, 1 KUZHIN , DHE 1 BANJO , LËSHOHET VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim