LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 31 Mar 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJKETIN C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , LËSHOHET VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT , DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim