LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 01 Pri 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIAJNË NË OBJEKTIN C15 ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM , 1 KUZHIN , DHE 1 BANJO, LËSHOHET VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT , DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim