LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 02 Pri 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA BANESA NË ULPIAJNË NË OBJEKTIN C15 ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT , DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim