LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË ..

Shitet nga: DINI 07 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15, BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR DY-TRE FEMRA OSE QIFT, DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim