LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 28 Sht 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFËR FONTANËS
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15, BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOM , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR DY-TRE FEMRA OSE QIFT, DHE VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim