LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 05 Nën 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOM, 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO, KA KUSHTET E MIRA PËT BANIM .LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim