LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 17 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA ME HYMJE TË VEQANTË NË ULPIJANË OBJEKTI C15 , BANESA ËSHTË E KOMPLETUAR ,AJO PËRBËHET NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO ,ME KUSHTE NORMALE BANIMI, LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim