LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 08 Dhj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË NË OBJEKTIN C15 , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT , BANESA ËSHTË E KOMPLETUAR DHE E GATSHME PER BANIM , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim