LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 21 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË AFER FONTANES OBJEKTI C15
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim