LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 05 Jan 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË , BANESA KA 1 DHOMË TË MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , AJO ËSHTË E MOBILUAR DHE E GATSHME PËR BANIM , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim