LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 08 Jan 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË , NË OBJEKTIN C15 AFER FONTANES , BANESA LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM , AJO ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA LËSHOHET PËR DY PERSONA .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim