LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 11 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM , LËSHOHET VETËM PËR KOHË T Ë GJATË DHAE VETËM PËR DY PERSONA OSE QIFT .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim