LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 25 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 AFER FONTANES , BANES AKA 1 DHOMË TË MADHE , KUZHINË , DHE 1 BANJO , BANESA ËSHTË E MOBILUAR DHE E GATSHME PER BANIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim