LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 29 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , BANESA ËSHTË E PËRBËR NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË DHE 1 BANJO , BANESA ËSHTË E KOMPLETUAR DHE E GATSHME PËR BANIM. LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim