LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDER TË PRISHTINES

Shitet nga: DINI 14 Sht 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: RRUGA " FEHMI AGANI " 3/8 PRISHTINË
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENTISHT ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT NË RRUGEN FEHMI AGANI , LOKALI MUND TË PËRDORET PËR AFARIZEM-AVOKATUR, ËSHTË PLOTESISHT E RREGULLUAR DHE GJITHASHTU KA EDHE NJE BANJO , DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË. PËR MË SHUMË INFORMACIONE KONTAKTONI NË NUMRIN E LARTËSHENUAR.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim