LËSHOHET ME QERA ZYRJA PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ.

Shitet nga: Dini 22 Mar 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj zyre ne qender te prishtines per afarizem-avokatur dhe ka një banjo te vogel per me shum info 049 220 054.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim