LËSHOHET ME QERA ZYRJA PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ.

Shitet nga: Dini 24 Mar 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj zyre ne qender te prishtines per afarizem-avokatur etj dhe ka nje banjo te vogel me super qmim per me shum info 044 430 408.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim