LËSHOHET ME QIRA Zyrja në Qendër të Prishtinës

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Millennium Real Estate 10 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QIRA: Zyrja në Qendër të Prishtinës, rruga "Galibardi", kati i parë (1), me sipërfaqe prej 50 m2 (me tri dhoma, banjo dhe ballkoni).

Çmimi i qirasë është: 350 €uro/muaj

Për më shumë info na kontaktoni në:

MILLENNIUM Real Estate

Sheshi "Nëna Terezë", Nr.28/4
10000 Prishtinë, Kosovë

+381 38 244-905
+377 44 172-136 / +386 49 172-136
millenniumkosova@gmail.com
www.millenniumkosova.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim