LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 06 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI NË QENDER TË QYTETIT LËSHOHET PËR AFARIZEM, AVOKATUR ETJ , E RREGULLUAR NË TERËSI DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË . NË RRUGËN FEHMI AGANI , PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim