LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 27 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT , PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË , PËRBËHET PREEJ 20 METRA KATROR DHE NJE BANJO, NË GJENDJE PERFEKTE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim