LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 03 Mar 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDËR TË QYTETIT PËRBALLË MINISTRIS SË PUNEVE TË BRENDSHME RRUGA FEHMI AGANI , LËSHOHET PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ , DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim