LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 07 Mar 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDER TË QYTETIT PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME , LOKALI ËSHTË I KOMPLETUAR MUND TË PËRDORET PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ , DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim