LËSHOHET URGJENT ME QERA LOKALI PËR AFARIZEM-AV..

Shitet nga: DINI 08 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 21 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA LOKALI NË QENDER TË QYTETIT PËRBALLË MINISTRISË SË PUNËVE TË BRENDSHME RRUGA FEHMI AGANI . LOKALI LËSHOHET PËR AFARIZEM-AVOKATUR ETJ , DHE LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim