LËSHOJMË BANSË ME QERA

Shitet nga: Regjep 17 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sipëfaqe prej 65m2 (nje sallon nje kuzhinë,një dhomë gjumi ,koridor,ballokon dhe banjo ). Gjendet ne katin e tretë në afersi të OSBE-së dhe Viva Fresh Store është e banushme menjëherë. Për me shumë info kontaktoni në 044223380 ose 044156132
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim