LËSHOOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË OBJEKTI C15

Shitet nga: DINI 16 Shk 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: NË ULPIJANË OBJEKTI C15 AFER FONTANES
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
LËSHOHET ME QERA BANESA NË ULPIJANË ME HYMJE TË VEQANTË NË OBJEKTIN C15 , BANESA PËRBËHET NGA 1 DHOMË E MADHE , 1 KUZHINË , DHE 1 BANJO . BANESA ËSHTË E BANUESHME , LËSHOHET VETËM PËR KOHË TË GJATË DHE VETËM PËR DY-TRI FEMRA OSE QIFT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim