Lëshohen me qera Apartamentet afër INTEREX -N.SH..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohen me qera disa banesa në kompleksin banesorë te kthesa për në " Universiteti AAB " dhe afër "INTEREX".
Kompleksi i banesave gjendet pranë rrugës kryesore Prishtinë - Fushë Kosovë.

Banesat janë të reja dhe të mobiluara në tërësi.
Komoditeti në këtë objekt është shumë i rehatshëm, siguri e plotë dhe funksionim i infrastrukturës pa pengesa, furnizimi me ujë, lift, ndriqim publik, pastertia në holle dhe në çdo pjesë të objektit, bartja e mbeturinave e të gjitha te tjerat, i ngjajshëm me kritere të hotelit.

Sipërfaqet e banesave janë të ndryshme dhe me çmime të ndryshme.
Për 83m2 - 98m2 banesa e mobiluar - Çmimi 250 euro.

Mirëmbajtja mujore e ndriçimit, liftit dhe mbeturinave është pagesë unike për të gjitha banesat 20 eur /në muaj
Çeraja në total: 270 euro.
Çmimi është i panegociueshëm

Kriter për marrjen e baneseave të mobiluara në shfrytëzim është parapagim dy mujorë.

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim