Lëshohen me qera banesat afer INTEREX-it- N.SH "..

Shitet nga: AKS AGENCY 24 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohen me qera banesat afer INTEREXIT - Fushë Kosovë.

Sipërfaqja e banesave është nga 70 - 110 m2 .
Siperfaqet e lokaleve jane deri ne 400 m2 gjithsejt hapsir afariste 600 m2
Lokacioni : Rruga kryesore, tek samaforët, drejtimi për në " Universitetin AAB ".

Banesat janë të mobiluara shumë bukur, janë të posa ndërtuara dhe posedojnë nxemje qëndrore.
Objekti posedon dy ashensorë.

Banesat kane nga dy dhoma gjumi dhe te paisura me kuzhina shume moderne.
Banesat ka te gjitha paisjet e nevojshme; makinene e rrobalarjes, televizorin LCD dhe te gjitha apisjet kane garancion dy vite.
Banesat e mobiluara : Sip : 84 m2 ,deri ne 110 m2


Kriter për marrjen e banesës është Parapagimi avans për 2 muaj.
Në çmim përfshihen : Internet dhe TV / Kabllor ( Kujtesa ).

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim