Lëshohen me qera ne Prishtine

Shitet nga: Agron 23 Shk 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim dhe lëshojm me qera banesa të cilat gjinden në lagjen e re Mati 1 ato kanë nga 75 m2 me tri dhe dy dhoma gjumi, në katin e dytë dhe 7. gjinden në Chelsea Point dhe Hoxha kompani dhe sipas marrevesjes behet edhe mobilimi dhe gjesendet tjera,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim