Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ora Patundshmëri Sot 15:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir/Dardha
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet Banesa me qira në kompleksin Dardha, gjendet në katin e 5 posedon ashensor dhe ngrohje nga qyteti me Termokos.
Posedon:
Sallon | Kuzhinë | Dy Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon.
Ngrohje me Termokos.

Kodi A1
Cmimi 300€ (I Padiskutueshëm).

+38345 508 488 Viber & Whatsapp
+38349 123 102
agjensioni.ora@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim