Lëshohet banesa me Qira-Qafa-Kafet e Vogla-250Eu..

Shitet nga: Edi 31 Mar 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 90 m2.Gjendet ne katin e 9. Lagjia Qafa-Mbas kafeve te vogla.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pastruar detalisht.
Posedon edhe 2 Lifta qe jane ne funksion 24 ore, dhe mirembahen nga kompania e caktuar.
Ekziston edhe parking rrugor i mjaftueshem.

-Renditja-

Sallon i madh ndenje(veqmas).
2 Dhoma të mëdha gjumi.
Kuzhinë (veqmas).
Koridor te veqante me hyrje neper dhoma.
2 Toilete.
Ballkon ( ka dalje direkt ne sallon dhe njeren dhome gjumi).
Info 049 638 932.
Shih fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim