Lëshohet banesa me qera në lagjen Kalabria

Shitet nga: Shukri 10 Tet 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne lagjen Kalabria ( perballe spitalit Amerikan ) , ndertesa Riera (LESNA) . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , sallon dhe kuzhine , 1 banjo , 1 WC , 2 ballkona dhe ashensor . Banesa eshte e shtruar ne parket. Banesa eshte e mobiluar dhe eshte e pajisur me nxemje qendrore . Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim