Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana

Shitet nga: Prishtina Estate 16 Shk 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa me qera në lagjen Ulpiana, dhe ka këte renditje: Sallon, kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 ballkona, banjo,.. Banesa ka 47 m2 dhe ësht ne katin e katërt. Për më shumë informata mund te na kontaktoni ne këta Nr. tel. ose ne web faqen tone...

Qmimi 250 Euro

038 / 500 - 111
045 / 774 - 477
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim