Lëshohet banesa me qira Bregu i Diellit

Shitet nga: xxxxx 02 Mar 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet te Xhambazet saktsisht 30 metra larg Raifaizen Bank, banesa është ndertim i vjeter dhe posedon: Sallon kuzhine dhe dhomen e gjumit banesa është e mobiluar dhe leshohet vetem per familjar qmimi 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim