Lëshohet banesa me qira ne Breg të Diellit, 200 ..

Shitet nga: Butrinti 26 Mar 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesa dy dhomshe me qira, në Breg të Diellit banesat e bardha, banesa është e mobiliar komplet, në dhomën e pritjes mobilet janë lëkur, po ashtu shtrohet dhe bëhet për fjetje për dy persona, po ashtu dhoma e fjetjes, kuzhina moderne e ndame veç, banesa është e lyer dhe e izolume nga brenda, banesa lëshohet për qifte ose familjar, mundeni me kontaktu në numer telefoni 044333135 qmimi sips marrëveshjes, vërejtje student dhe agjensione mos u lajmroni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim