Lëshohet banesa me qira

Shitet nga: Valon 04 Shk 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen e spitalit mati 1dhe ka ket renditje sallon me kuzhin dhom fjetje
Eshte e mobiluar eshte ne katin e dyt
Qemimi 190€
Kontaket 045 687 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim