Lëshohet banesa me qira

Shitet nga: Valon 05 Shk 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjinden ne lagjen e spitalit mati1 ,ka kete renditje sallon me kuzhin dhom fjetje
Dhe eshte e mobiluar ,eshte ne katin dyte
Qemimi 190€
Kontaket 045 687 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim