Lëshohet banesa me qira

Shitet nga: Valon 05 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne lagjen e spitalit mati 1 ,dhe ka ket renditje dhom fjetje sallon me kuzhin
Eshte e mobiluar dhe eshte ne katin e dyte
Qemimi 190€
Kontaket 045 687 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim