Lëshohet banesa me qira

Shitet nga: Valon 06 Shk 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ghindet ne lagjen espitalit mati 1 ,ka ket renditje sallon me kuzhin ,dhom fjetje
Dhe eshte e mobiluar ,ne katin e dyte
Qemimi 190€
Kontaket 045 687 480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim