Lëshohet me qera banesa te gjimnazi "Sami Frashe..

Shitet nga: Pronari 21 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshohet me qira banesa te gjimnazi "Sami Frashëri". Banesa është e rregulluar bukur dhe ka arkitekturë moderne. Gjindet në një zonë të qetë të qytetit. Banesa ka nxemje të veqant ku shpenzimet janë të përfshira në çmim. Gjithashtu posedon edhe rezervuarin e ujit për furnizim 24 orë pa ndërprë. Të gjitha shpenzimet janë të përfshira në çmim. Deri më tani kanë banuar ndërkombëtarë, Preferohet që edhe më tej qiramarrësi të jetë ndërkombëtarë. Banesa ka këtë rënditje

- Sallon i madhe
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- 1 kuzhin
- 1 ballkon

Cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim